Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексBleach RPGПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
+5
Хеби Рюуко
Араши
Риката Миато
Заракири Менохоки
Акира Кеншин
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 16 2008, 14:53

С помощтта на Риката ... Араши успя да удържи вълната, но все още трябваше да я изтласкат иначе във всеки момент можеше да експлоадира .. само убединените им сили можеха да предотвратят опасността ...

"Невероятно .. ще се справят ..." - мислеше си сенсеят ...
Върнете се в началото Go down
Араши

Араши


Брой мнения : 49
Age : 30
Registration date : 14.11.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 16
Здраве: 33

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 16 2008, 15:37

Понеже вълната отслабваше све повече и повече момчето хвана и издърпа катаната от земята след което я хвана с лявата ръка за острието а с дясната за дръжката и започна да избутва вълната назад.
-Малко помощ ?
Отговори момчето и продължи да бута без напредък.
Върнете се в началото Go down
Хеби Рюуко

Хеби Рюуко


Брой мнения : 10
Location : Darkness
Registration date : 12.01.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 25
Здраве: 45

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 17 2008, 23:22

Чист въздух и... полъх на битка? След известно време, прекарано в лутане и солени ругатни, Рюу най-после излезе на нещо, наподобяващо тренировъчна площадка поне малко. Бавно пристъпваше по настилката, а академичната униформа, която така и не бе облякла, а просто наметнала, се поклащаше след нея като наметало на супергерой. Ако в този момент Супермен можеше да я види, сигурно щеше да пукяса и да се обърне в гроба от гледката. Но необезпокоявана от мисли за външния си вид, чернокоската се огледа за някой по-представителен... по-предизвикателен и готов да се разхвърля наоколо. Забеляза водещата се битка и застана до едно чучело недалеч от сцената. Неспокойно започна да почуква с върха на Асаучито по едната си обувка, наблюдавайки случващото се.
- Деца на бойното поле... Занпакутоу срещу Асаучи... Не може да е по-интересно... - прошепна момичето и измери с поглед сенсея, докато се опитваше да се настрои така че да долови мощността на рейатсуто му. Или по-скоро го измерваше с поглед, за да прецени дали да напада първа.
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18 2008, 20:27

*Амм тъй като Миато спомена, че заминава или така ми се стори продължавам действията *

С общи усилия двете шинигамита отразиха вълната право срещу сенсея, при което той реагира с леко помръдване на главата, така, че рейатсуто да профучи покрай него и изчезна в небесата ... Серизоното му изражение отново се разчупи от усмивката по лицето му ..
- Поздравления, преминахте във 2ри курс! Надявам се да да съм ви научил на нещо ...

Бонуси /Миато и Араши/ : 2 сила, 2 бързина, 1 контрол, 1 интелект, 15 опит.


- А сега да се заемем със следващияяя ... - погледна момичето която наблюдаваше битката ...
- Аз съм Такаяма Киуширо и ще ти преподавам в 1ви курс
- А ти си ?
Върнете се в началото Go down
Хеби Рюуко

Хеби Рюуко


Брой мнения : 10
Location : Darkness
Registration date : 12.01.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 25
Здраве: 45

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 18 2008, 20:54

И когато битката приключи... Рюу беше леко разочарована, че успя да се 'наслади' само на края. През главата й прехвърча мисълта "Само толкова?", когато другите двама отърваха кожи. Чернокоската им хвърли по един, до известна степен въпросителен, поглед. Е, не бе разбрала какво да очаква, но какво толкова. Съсредоточи се върху сенсея си и кимна с глава.
- Хеби Рюуко.
Кратко и еднозначно. Направи няколко бавни крачки към мъжа, а пръстите й се затегнаха около дръжката на Асаучито. Държеше катаната почти вертикално надолу, а ръката й бе обърната леко навън, в готовност да замахне, ако й се наложеше да се отбранява.
- Е, на какво ще се учим... сенсей?
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 19 2008, 21:34

- Хехееййй по - спокойно, не хапя - ухили се сенсея почесвайки се по врата ..
- Още дори не съм измъкнал занпактото си,а ти вече си готова за битка ...
- Амиии в 1ви курс главно се учи близък бой с катани ... така, че ако си готова и аз съм готов ...
- 1ви урок атака !
Сенсеят зае дефанзивна позиция и извади занпактото си готов да блокира ударите на шинигамито ...
- Опитай се да откриеш слабостите в защита и атакувай ....
Върнете се в началото Go down
Хеби Рюуко

Хеби Рюуко


Брой мнения : 10
Location : Darkness
Registration date : 12.01.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 25
Здраве: 45

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 20 2008, 19:07

- Не съм готова за битка... Готова съм за всичко, което вероятно би последвало. - рече чернокосата и изгледа мъжа пред себе си. Нямаше да я пусне да нанесе удар толкова лесно. По-скоро я примамваше близо до себе си, за да може да я нокаутира и да й натрие носа. Да, мнителността се вписваше в качествената й характеристика. Момичето премери с поглед сенсея. Атаката от въздуха щеше да бъде нещо красиво, но и доста неефективно, защото движенията й щяха да се забавят. Трябваше бърз пробив, действие, което да гарантира и нейната безопасност... До каквато и степен да бе възможно това. Свали 'наметалото си'-тип Супермен и застана в лек разкрач на няколко метра от мъжа. Възнамеряваше да се позабавлява. Имаше нужда от малко бой, че да й дойде акълът на място.
- Сенсей, само не бъдете груб с новата ученичка! - подвикна Рюу към мъжа и стисна дръжката на катаната с дясната си ръка. Прехвърли оръжието от лявата си страна, върхът отново сочеше надолу, а широката част на острието гледаше към земята. Чернокоската приведе леко глава и се засили към Киуширо като катаната все още стоеше от лявата й страна. Скаси дистанцията бързо, прецени разстоянието и използва засилката си, за да се плъзне по настилката, когато клекна надолу с изпънат десен крак. Беше по-приведена от преди, а дясната й ръка по команда се изпъна в лакътя, поднасяйки със себе си катаната. Затъпеното острие бе насочено по диагонал, отдолу нагоре и отляво надясно, през тялото на мъжа. Катаната трябваше да мине под ръката и оръжието на другия, така че да му е по-трудно да се защити с него. С малко повече късмет или щеше да подкоси краката му със своя изпънат, или щеше да го накара да избегне атаката, отскачайки във въздуха или назад. И в двата случая щеше да остане доволна. Ако не... е, в една битка винаги имаше губеща страна.
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 21 2008, 11:47

- О, никога несъм бил груб с новите ученици - и бавно проследи движенията на момичето ...
Тъкмо когато момичето си беше помислело, че е успяло с удара, видя как силуета на сенсея изчезва, а катаната просто разцепва въздуха. Той се появи зад нея/шунпо/, а занпактото му беше набита на две педи от главата на момичето ...
- Упссс .. пропуснах - все така ухилено гледаше ...
- Май не е много честно да използвам техники от високо ниво .. мисля другия път да се опитам да блокирам вместо да избягвам атаката с мързел ...
Киуширо идърпа катаната от пръстта и отскочи 10 метра назад ...
- Хайде 2ри рунд ... - и леко присви единия крак напред, учаквайки атаката ...
Върнете се в началото Go down
Хеби Рюуко

Хеби Рюуко


Брой мнения : 10
Location : Darkness
Registration date : 12.01.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 25
Здраве: 45

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 21 2008, 19:41

- Играете мръсно, сенсей. - изсъска чернокоската и се изправи с широка усмивка на лице. - Може би щеше да бъде по-честно, ако и аз разполагах с повечко техники в списъка с умения... О, момент... така е по-забавно.
Рюу се нахили още повече и тръсна глава, карайки косата й да се разпилее по гърба й. Втори рунд, да... Лесно е да се каже. Беше свикнала да се бие с пияни мошеници, които преваляха буквите, заради съдържанието на алкохол в кръвта им. Това беше различно. Явно бе време да градира уменията си. И щеше да се постарае. Измери с поглед разстоянието и се вгледа в крака на мъжа. Беше й подозрителен. Очакваше ритник в почти всички случаи, но какво толкова. Отново прехвърли катаната от лявата си страна, държейки я здраво. Направи бърз план на движенията си и се засили към сенсея. Тичаше срещу него, пазейки тялото с леко сгънатите си ръце. Щом стигна на около три метра от Киуширо, направи лек 'завой' откъм страната на сгънатия му крак, така че да не му позволи да я изрита на момента. Рязко премести катаната пред себе си и замахна към острието на мъжа. При евентуален сблъсък на оръжията, бе готова да стрелне единия от двата си крака, така че да го изрита или в корема или в бъбреците.
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 21 2008, 19:54

- Всеки се опитва да играе мръсно, за да вземе надмощие в битката .. дори и на теб ще ти се наложи някой път ...
Стана точно както момичето очакваше, двете оръжия се сблъскаха и прехвърчаха искри ...
- Не ми казвай, че само това можеш да измислиш ... - продума като се стараеше да не сваля гарда, както и злобната си усмивка ...
- Какво си намислила ? М?
Върнете се в началото Go down
Хеби Рюуко

Хеби Рюуко


Брой мнения : 10
Location : Darkness
Registration date : 12.01.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 25
Здраве: 45

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 22 2008, 09:10

"Няма да проработи!" - прокънтя в главата на момичето. Беше прекалено лесно. Онзи дори можеше да я събори на земята, а й отваряше възможност тя да го стори. Или беше намислил нещо, или беше прекалено глупав. Чернокоската се ухили озъбено. Вътрешният й крак бе по-напред и премести тежестта си на него. Натисна катаната. Отдавна не се бе случвало някой да спре удара й, но... е, бе нормално. Все по-често щеше да бъде спирана. Пък и самата тя си налагаше някакви граници. Последното, което искаше, е да действа самоубийствено. Съвзе се. Губеше си времето в размисли, а не разполагаше с много такова. Смени стратегията си. Бе стегнала целия крак, намиращ се от вътрешната й страна, за да може да издържи тежестта й. Мръдна леко този от външата й, страната, от която дойде замахът с оръжието. Продължи да натиска. Щеше да действа изненадващо. Вдигна външния си крак, свит в коляното, и се постара да създаде илюзията, че го насочва с цел да ритне Киуширо в бъбреците. Но вместо това, от почти хоризонталното си положение, кракът й се изправи отвесно, все така свит в коляното, и Рюу насочи стъпалото си към коляното на присвития му напред крак. Злобата й желанието й бяха в повечко. Продължи да натиска и катаната. С малко повече късмет и сила, щеше да подбие равновесието му и да го свали на земята. Да се надява да му счупи коляното беше малко прекалено.
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 23 2008, 14:58

Сенсея усети какво се опитваше да направи момичето и отпусна едната си ръка, така че с другата да придържа занпактото си и да удържа натиска на Рюуко. Идващия удар към коляното беше лесно блокиран от Киуширо, които хвана момичето за глезена, завъртя я във въздуха 2пъти и при отпускането на хвата тя полетя на 5 метра .. и се превъртя на земята ..
- М ?
Върнете се в началото Go down
Хеби Рюуко

Хеби Рюуко


Брой мнения : 10
Location : Darkness
Registration date : 12.01.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 25
Здраве: 45

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 24 2008, 11:35

- Тч... - чернокоската изруга тихичко и тръсна глава, за да се осъзнае. Стоеше на четири крака, леко замаяна от удара. Това се проточваше твърде дълго. Омръзна й да атакува и да бъде изигравана подло. Раздвижи глезена си изсумтя раздразнено. Щеше да смени подхода. Изправи се бавно, тръсна косата си и разтри натъртените си ръце. Стисна здраво катаната и се изправи срещу сенсея. Нямаше да му се даде. Никога не се предаваше.
- Сенсей, мисля, че вече ми е досадно. Какво ще кажете да спра да се правя на луда с неуспешни атаки и не атакувате вие. Да видим с какво ме превъзхождате и как действате. Е?
Момичето зае лек разкрач, десния крак й бе по-напред от другия, изпъна дясната си ръка не особено високо, държейки катаната. Острието не беше напълно отвесно, а под малък ъгъл. Лявата й ръка също бе на дръжката, давайки по-голяма стабилност на захвата й. Приведе леко глава, готова за атаката на мъжа, ако Киуширо се решеше да я атакува.
Върнете се в началото Go down
Кавасаки Мая

Кавасаки Мая


Брой мнения : 3
Age : 31
Location : Далеч... или под носът ти
Registration date : 22.11.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 25
Здраве: 30

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 24 2008, 13:54

- Хъх... - измрънка една красавица... чернокоска... синеока и доста... намръщена. Да явно и тя бе от хората, които не са особен фен на униформите. Имаше си далеч по хубав шлифер от това. И все пак дойде на мястото където й бе заръчено. Тренировачната площатка - толкова много се лута докато я намери, а като я намери се сети, че я бе подминала поне пет пъти. Но тя е тук, готова да тренира или каквото и да е. Да прави нещо бе важното. И да завърши академията, вече не бе сигурна колко ще издържи с тези шантави дрехи. През животът й не й бе наложено да носи бели одежди... с червени ленти и други такива глупости. Даже не й беше удобна. Май са й дали един номер по-голям или тя изведнъж се е смалила.
Пренебрегвайки всичко останало с което има негативно изказване. Вече бе обърнала на хората вътре. Намирайки някакъв спаринг да се развива доста интересно. Седна на земята и се наслаждаваше на шауто, сега можеше да се оплаква само, че нямаше пуканки наоколо.
Върнете се в началото Go down
Аюми Татсуя

Аюми Татсуя


Брой мнения : 10
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 20
Здраве: 45

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 24 2008, 14:48

Друго момиче се появи на площадката. С обичайния си незаинтересован поглед, синекоската огледа обстановката, докато изтупваше нехайно новата си униформа. Някак си облеклото й допадаше - чувстваше се свободна в него. Единствено материята бе леко груба, но щеше да го преживее.
Като за начало фокусира чернокосо момиче, което тъкмо се изправяше и ядно бръщолевеше нещо на сенсея. След нея забеляза още една чернокоса фигура, настанила се удобно на земята. Аюми се спря на място и безучастно къстоса ръце, освобождавайки се от дрехите, които мъкнеше в тях. Те се разпиляха намачкани по замеята, но синеоката дори не забеляза.
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 24 2008, 22:21

- Съжалявам, но това е част от обучението .. така съм инструктиран, пък и в една истинска битка няма да имаш особен избор ...
Сенсея забеляза 2те нови ученички и се обърна отново към Рюуко:
- Секунда само ... - и пак извъртя поглед към двете момичета ...
- Здравейте, аз съм Такаяма Киуширо, но за съжаление няма да мога да ви преподавам в първи курс .. тъй като съм прекалено зает в момента. С вас ще се наложи да се заемат помощници ми ..
- Пссстт Сейто, Райта ... - прошепна той и след не повече от 2 секунди две шинигамита - русокосо момче и чернокосо момиче стояха на площадката ...
- И двамата са завършили академията отлично и са инструктирани за преподаватели, така че няма да имате проблеми ...
- Аригаме Сейто ти тръгваш с Кавасаки Мая на Тренировъчна площадка № 2.
- Шинуме Райта ти тръгваш с Аюми Татсуя на Тренировъчна площадка № 3.
- Момичета, тези ще ви трябват ако искате да завършите скоро ...
Киуширо подаде 2 Асачу - катани без духове съответно една на Мая и една на Татсуя.

*Мая получи Асаучи*
*Татсуя получи Асаучи*


- Съжелявам ако съм ви разкарвал, приятно обучение... - продума той и се обърна към Хеби отново ...
- Е както и да е щом ти е скучно щее пробваме втората част от тренировката ... да видим как са защитните ти умения и съотвено уменията за контраатака ...
Киуширо нагласи бойната си поза и съв светкавична бързина се нахвърли върху Рюуко в права посока, но на 5 метра пред нея той рязко измени посоката си в дясно, замахна, като опита диагонален разрез от под рамото нагоре ...
Върнете се в началото Go down
Кинсей Кагари




Брой мнения : 6
Registration date : 03.12.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 23
Здраве: 51

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 12:39

Кинсей стигна до площадката и отдели няколко секунди да се огледа наоколо. Нищо кой знае колко фрапиращо...просто тренировъчна площадка. Не беше сигурен дали е очаквал друго. Младежът спря погледа си на шинигамито, което тренираше с някакво друго момиче и се приближи до двамата, спирайки се на няколко метра встрани :
-Здравейте. Името ми е Кинсей, Кинсей Кагари. Бях инструктиран да дойда дотук, за да започна обучението си... - младежът наклони леко глава на една страна, изучавайки външния вид на шинигамито - Вие, предполагам, сте инструкторът, към когото бях препратен?

Офф : Ако може само името ми да бъде сменено с това на персонажа... ^^
Върнете се в началото Go down
Ююми Зутсу

Ююми Зутсу


Брой мнения : 12
Location : Soul Society
Registration date : 02.12.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 18
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 12:44

Ююми влезе на площадката,отиде до момчето,с което бяха на входът и каза:
-Казвам се Ююми Зутсу,а ти?
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 13:02

Скърцането на остриетата на двете катани отшумяваше по цялата площадка ... Почти цялата област, където се провеждаше битката, беше обзета от облак прах, а рейатстутот на двете шинигамита витаеше във въздуха ... Киуширо забеляза как Хеби започна да се изморява и едва едва блокираше атаките му ... Той се обърна към нея с усмивка и продума ...
- Защо не починеш малко а ? А аз да се запозная с гостите ни ...
Сенсея остави Рюуко да почине и се появи с шунпо пред двете момчета ...
- Добър ден, Аз съм Такаяма Киуширо и ще ви преподавам в първи курс. Приятно ми е ...
- А сега сигурно си мислите какво се прави в първи курс. В първи курс се учи главно битка с занпакто или катани като цяло. И тъй като все още нямате право да носите занпакто ще тренирате с тези ...
Киуширо отиде до един сандък и извади два Асаучи ..
- Асаучи са катани без дух и те ще ви служат доста добре в Академията ...

*Зутсу получи Асаучи*
*Кагари получи Асаучи*

- И така имам въпрос ? До сега били ли сте се с катана ? И имате ли някакви въпроси преди да започнем тренировката ...
Върнете се в началото Go down
Ююми Зутсу

Ююми Зутсу


Брой мнения : 12
Location : Soul Society
Registration date : 02.12.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 18
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 13:05

Зутсу огледа Асаучито си и каза:
-Да,имам въпрос.Може ли да сваля тази униформа,ще се сваря?
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 13:30

- Мне съжалявам ... - отвърна спокойно сенсеят.
- Както ти казах колегите ми, задължително е да се носи униформата навсякъде в Академията !
- Други въпроси ?
Върнете се в началото Go down
Ююми Зутсу

Ююми Зутсу


Брой мнения : 12
Location : Soul Society
Registration date : 02.12.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 18
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 13:34

Ююми се намръщил и казал:
-Аз нямам.
Върнете се в началото Go down
Кинсей Кагари




Брой мнения : 6
Registration date : 03.12.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 23
Здраве: 51

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 18:03

-Нямам нищо против униформата, дори напротив. И нямам въпроси дотук. - Кинсей подхвърли меча в една ръка, колкото да прецени тежестта му и го завъртя пробно няколко пъти около тялото си. Оръжието не беше много тежко, също така беше и сравнително лесно за контролиране...ако не се лъжеше щеше да привикне бързо с него.
-Макар и да съм използвал няколко хладни оръжия преди, катаните не са сред тях. Чакам инструкции. - промълви младежът, отпускайки ръка, като остави острието почти да опре земята...
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 05 2008, 19:41

- Много добре тогаява !
- Да започнем с основното. Искам да се опитате да ме атакувате. Дори и двамата на веднъж. Това е първата стъпка.
Върнете се в началото Go down
Кинсей Кагари




Брой мнения : 6
Registration date : 03.12.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 23
Здраве: 51

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 05 2008, 20:10

-Щом това са инструкциите... - Кинсей сви леко рамене и вдигна меча пред себе си, отделяйки няколко секунди, за да подобри баланса на стойката си. Глождеше го неприятното предчувствие, че самият той ще се озове на земята след тази атака...все пак щеше да атакува. Заповедите на висшестоящите се изпълняваха без въпроси, а и това щеше да помогне на собственото му обучение. Младежът приклекна леко и кимна. Беше уравновесил тялото си колкото можеше.
-Идвам. - лаконично каза обучаващото се шинигами и се стрелна напред към сенсея. Трябваше да направи някаква по-идейна атака, да затрудни обучаващото го шинигами...Младежът симулира фронтална атака, вдигайки асаучито над главата си, но вместо надолу го завъртя, за да удари кръста на мишената си отдясно. Това обаче също беше финт - в удара отдясно нямаше почти никаква вложена сила. Същинската атака беше третият замах, с приклякане, насочен към сгъвките на колената на сенсеят. Кинсей изпълняваше атаката си с концентрирано изражение - можеше само да се надява лъжливите атаки да разколебаят защитата на шинигамито достатъчни, за да го затруднят. Едва ли щеше да удари, но ако се представеше по-добре...може би самият той нямаше да отнесе някоя контраатака.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Академията-
Идете на: