Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексBleach RPGПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сезоните и Убидите

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Араши

Араши


Брой мнения : 49
Age : 30
Registration date : 14.11.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 16
Здраве: 33

Сезоните и Убидите Empty
ПисанеЗаглавие: Сезоните и Убидите   Сезоните и Убидите Icon_minitimeНед Ное 16 2008, 19:58

Предлагам някаде да се направи тема и да пише точно кои сезон сме защото ще стане голямо объркване щом на всеки 3 седмици идва нов.Надявам се да сте ме разбрали ако сте си чели правилата Very Happy също изкам да попитам възможно ли е да се употребяват обиди повреме на играта но не брутални ами такива къквито попринцип се употребяват дори и в анимето ?
Върнете се в началото Go down
Акира Кеншин

Акира Кеншин


Брой мнения : 184
Age : 32
Location : Soul Society
Registration date : 29.10.2007

Status
Ниво: 2
Рейатсу: 40
Здраве: 60

Сезоните и Убидите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сезоните и Убидите   Сезоните и Убидите Icon_minitimeПон Ное 17 2008, 16:41

Емм такава тема имаше едно време ... амааа забравил съм да я направя .. довечера като се прибера от даскало ще я оформа :> А относно убидите .. дай ми пример .. не искам да се засягат личните чувства на никой .. пък имам чувството, че дори и с дребни убиди това ще стане .. незнам дай някое предложение и евентуално чрез всеобщо удобрение може да направим един Лист за убидите, които могат да се използват.
Върнете се в началото Go down
Араши

Араши


Брой мнения : 49
Age : 30
Registration date : 14.11.2008

Status
Ниво: 1
Рейатсу: 16
Здраве: 33

Сезоните и Убидите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сезоните и Убидите   Сезоните и Убидите Icon_minitimeПон Ное 17 2008, 19:42

Оми почнал съм да гледам блиич от начало щото работа някои неща кат стигна на епизода дето ичиго среща ганджу и кат почнат да се псуват отсекаде смях пада някви такива може би Smile ще докладвам
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сезоните и Убидите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сезоните и Убидите   Сезоните и Убидите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сезоните и Убидите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Лафче :: Предложения и идеи-
Идете на: